KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314091
nr 1431 4091
Ebbe Palm
(1943-2018), Sverige
Oljemålning, "Kungsträdgården, Tehuset". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Ebbe von Ossietzky-Palm, svensk bildkonstnär född 1943, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:24:32
14/11 13:41:57